Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
33.141,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 33141.24 Dell Vostro 3530 I7-1355U 48 Gb 512 Gb Ssd 2Gb Mx550 15.6 Fhd Freedos N1806pvnb3530_u Zi705Satıcı: Zitek Bilişim
33.407,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 33407.51 Dell Vostro 3530 N1806Pvnb3530_U Zi705 Intel Core i7-1355U 15.6" 48 GB RAM 512 GB SSD 2 GB Mx550 FHD FreeDOS NotebookSatıcı: zitek bilişim
34.990,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 34990.10 Dell Vostro 3530 I7-1355U 48 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U Zi705Satıcı: Zitek Bilişim
34.990,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 34990.10 Dell Vostro 3530 I7-1355U 48 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U ZI705 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
34.992,01 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 35002.01