Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
33.659,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 33659.55 Dell Vostro 3530 I7-1355U 48 Gb 1 Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6 Fhd Freedos N1806pvnb3530_u Zi706Satıcı: Zitek Bilişim
34.850,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
2 34850.85 Dell Vostro 3530 I7-1355U 48 GB 1 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U Zi706Satıcı: Zitek Bilişim
35.041,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 35041.80 Dell Vostro 3530 I7-1355U 48 GB 1 Tb SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U ZI706 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
36.503,86 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 36513.86 Dell Vostro 3530 I7-1355U 48 GB 1 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U Zi706Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
36.814,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 36824.79