Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
35.177,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 35177.85 Dell Vostro 3530 I7-1355U 48 Gb 2 Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6 Fhd Freedos N1806pvnb3530_u Zi707Satıcı: Zitek Bilişim
36.294,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 36294.19 Dell Vostro 3530 I7-1355U 48 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U Zi707Satıcı: Zitek Bilişim
36.493,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 36493.11 Dell Vostro 3530 N1806Pvnb3530_U Zi707 Intel Core i7-1355U 15.6" 48 GB RAM 2 TB SSD 2 GB Mx550 FHD FreeDOS NotebookSatıcı: zitek bilişim
38.013,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 38013.65 Dell Vostro 3530 I7-1355U 48 GB 2 Tb SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U ZI707 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
38.015,72 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 38025.72