Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
33.522,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 33522.23 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U Zi708Satıcı: zitekbilisim
33.616,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 33616.17 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 Gb 512 Gb Ssd 2Gb Mx550 15.6 Fhd Freedos N1806pvnb3530_u Zi708Satıcı: Zitek Bilişim
34.809,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 34809.61 Dell Vostro 3530 İ7-1355U 64 Gb 512 Gb Ssd Mx550 15.6" Freedos N1806pvnb3530u Bt13 35.344,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
4 35344.10 Dell Vostro 3530 N1806Pvnb3530_U Zi708 Intel Core i7-1355U 15.6" 64 GB RAM 512 GB SSD 2 GB Mx550 FHD FreeDOS NotebookSatıcı: zitek bilişim
36.458,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 36458.68 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U Zi708Satıcı: Zitek Bilişim
36.458,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 36458.68 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U ZI708 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
36.460,67 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 36470.67 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 512 GB SSD MX550 15.6" Freedos N1806PVNB3530U BT13Satıcı: BT Teknoloji
36.615,02 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 36625.02 Dell Vostro 3530 i7-1355U 64 GB 512 GB SSD MX550 15.6" Freedos N1806PVNB3530U BT13Satıcı: BT TEKNOLOJİ
37.378,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 37378.57