Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
34.965,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 34965.90 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U Zi710Satıcı: zitekbilisim
36.652,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 36652.78 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 Gb 2 Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6 Fhd Freedos N1806pvnb3530_u Zi710Satıcı: Zitek Bilişim
37.696,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
3 37696.30 Dell Vostro 3530 İ7-1355U 64 Gb 2 Tbssd Mx550 15.6" Freedos N1806pvnb3530u Bt27Satıcı: BT TEKNOLOJİ
37.706,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
4 37706.81 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U Zi710Satıcı: Zitek Bilişim
37.902,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 37902.95 Dell Vostro 3530 i7-1355U 64 GB 2 TBSSD MX550 15.6" Freedos N1806PVNB3530U BT27Satıcı: BT TEKNOLOJİ
38.352,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 38352.00 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 Tbssd MX550 15.6" Freedos N1806PVNB3530U BT27Satıcı: BT Teknoloji
39.133,93 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
7 39143.93 Dell Vostro 3530 N1806Pvnb3530_U Zi710 Intel Core i7-1355U 15.6" 64 GB RAM 2 TB SSD 2 GB Mx550 FHD FreeDOS NotebookSatıcı: zitek bilişim
39.482,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 39482.23 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 Tb SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U ZI710 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
39.484,38 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
9 39494.38 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Freedos N1806PVNB3530_U Zi710Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
39.820,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 39830.69