Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
33.400,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 33400.04 Dell Vostro 3530 İ7-1355U 32 Gb 2 Tbssd Mx550 15.6" Windows 11 Pro N1806pvnb3530u Bt80Satıcı: BT TEKNOLOJİ
34.832,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 34832.18 Dell Vostro 3530 i7-1355U 32 GB 2 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Pro N1806PVNB3530U BT80Satıcı: BT TEKNOLOJİ
35.760,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 35760.00 Dell Vostro 3530 I7-1355U 32 GB 2 Tbssd MX550 15.6" Windows 11 Pro N1806PVNB3530U BT80Satıcı: BT Teknoloji
36.489,08 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 36499.08 Dell Vostro 3530 I7-1355U 32 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Pro N1806PVNB3530_U Zi716Satıcı: zitekbilisim
36.522,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 36522.63 Dell Vostro 3530 I7-1355U 32 Gb 2 Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6 Fhd Win11 Pro N1806pvnb3530_u Zi716Satıcı: Zitek Bilişim
37.572,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 37572.57 Dell Vostro 3530 I7-1355U 32 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Pro N1806PVNB3530_U Zi716Satıcı: Zitek Bilişim
37.778,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 37778.55 Dell Vostro 3530 I7-1355U 32 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Pro N1806PVNB3530_U Zi716Satıcı: Zitek Bilişim
38.647,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
8 38647.51 Dell Vostro 3530 I7-1355U 32 GB 2 Tb SSD 2gb MX550 15.6 Fhd WIN11 Pro N1806PVNB3530_U ZI716 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
39.354,79 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
9 39364.79