Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
34.151,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 34151.34 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Pro N1806PVNB3530_U Zi720Satıcı: zitekbilisim
36.435,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 36435.87 Dell Vostro 3530 İ7-1355U 64 Gb 512 Gb Ssd Mx550 15.6" Windows 11 Pro N1806pvnb3530u Bt69 36.919,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
3 36919.24 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 Gb 512 Gb Ssd 2Gb Mx550 15.6 Fhd Win11 Pro N1806pvnb3530_u Zi720Satıcı: Zitek Bilişim
37.490,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
4 37490.11 Dell Vostro 3530 i7-1355U 64 GB 512 GB SSD MX550 15.6" Windows 11 Pro N1806PVNB3530U BT69Satıcı: BT TEKNOLOJİ
37.529,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
5 37529.15 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Pro N1806PVNB3530_U Zi720Satıcı: Zitek Bilişim
37.695,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
6 37695.61 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 512 GB SSD MX550 15.6" Windows 11 Pro N1806PVNB3530U BT69Satıcı: BT Teknoloji
38.294,29 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 38304.29 Dell Vostro 3530 N1806Pvnb3530_U Zi720 Intel Core i7-1355U 15.6" 64 GB RAM 512 GB SSD 2 GB Mx550 FHD W11 Pro NotebookSatıcı: zitek bilişim
39.266,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 39266.26 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd WIN11 Pro N1806PVNB3530_U ZI720 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
39.629,65 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 39639.65