Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zitek Bilişim
40.748,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
1 40748.31 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Pro N1806PVNB3530_U Zi722Satıcı: Zitek Bilişim
40.971,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 40971.80 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Pro N1806PVNB3530_U Zi722Satıcı: zitekbilisim
41.863,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
3 41863.31 Dell Vostro 3530 N1806Pvnb3530_U Zi722 Intel Core i7-1355U 15.6" 64 GB RAM 2 TB SSD 2 GB Mx550 FHD W11 Pro NotebookSatıcı: zitek bilişim
42.678,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 42678.95 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 Tb SSD 2gb MX550 15.6 Fhd WIN11 Pro N1806PVNB3530_U ZI722 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
43.510,04 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 43520.04