Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: NTEY Ticaret
32.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 32500.00 Dell Vostro 3530 I7-1355U 16 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Home N1806PVNB3530_U Zi723Satıcı: zitekbilisim
33.157,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 33157.93 Dell Vostro 3530 I7-1355U 16 Gb 512 Gb Ssd 2Gb Mx550 15.6 Fhd Win11 Home N1806pvnb3530_u Zi723Satıcı: Zitek Bilişim
33.423,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 33423.36 Dell Vostro 3530 I7-1355U 16 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Home N1806PVNB3530_U Zi723Satıcı: Zitek Bilişim
33.606,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 33606.45 Dell Vostro 3530 I7-1355U 16 GB 512 GB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd WIN11 Home N1806PVNB3530_U ZI723 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
35.008,62 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 35018.62