Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
38.428,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 38428.60 Dell Vostro 3530 i7-1355U 64 GB 2 TBSSD MX550 15.6" Windows 11 Home N1806PVNB3530U BT55Satıcı: BT TEKNOLOJİ
39.829,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 39829.60 Dell Vostro 3530 İ7-1355U 64 Gb 2 Tbssd Mx550 15.6" Windows 11 Home N1806pvnb3530u Bt55 39.906,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 39906.19 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 Tbssd MX550 15.6" Windows 11 Home N1806PVNB3530U BT55Satıcı: BT Teknoloji
40.393,38 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 40403.38 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 Gb 2 Tb Ssd 2Gb Mx550 15.6 Fhd Win11 Home N1806pvnb3530_u Zi734Satıcı: Zitek Bilişim
40.748,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 40748.31 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Home N1806PVNB3530_U Zi734Satıcı: Zitek Bilişim
40.971,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 40971.80 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 TB SSD 2gb MX550 15.6 Fhd Win11 Home N1806PVNB3530_U Zi734Satıcı: zitekbilisim
41.863,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
7 41863.31 Dell Vostro 3530 N1806Pvnb3530_U Zi734 Intel Core i7-1355U 15.6" 64 GB RAM 2 TB SSD 2 GB Mx550 FHD W11 Home NotebookSatıcı: zitek bilişim
42.678,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 42678.95 Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB 2 Tb SSD 2gb MX550 15.6 Fhd WIN11 Home N1806PVNB3530_U ZI734 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
42.681,28 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
9 42691.28