Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: szrteknoloji
29.476,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 29476.94
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U I5-1334U 16GB 512SSD 15.6" Fhd Freedso Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: TekDesa | 1 yorum
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 30999.00
Dell Vostro 3530 i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD 120Hz Ubuntu N3404PVNB3530-UBU Satıcı: SZRTEKNOLOJİ
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 30999.00
Dell Vostro 3530 i5-1334U 16GB 512GB 15.6" FreeDOS N3404PVNB3530U K1 Satıcı: KUANTUM
31.424,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 31424.67
Dell Vostro 3530 i5-1334U 16GB 512GB 15.6" FreeDOS N3404PVNB3530U K1 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
31.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 31997.00
Dell Vostro 3530 i5-1334U 16GB 512GB 15.6" FreeDOS N3404PVNB3530U K1 Satıcı: Zitek Bilişim
32.171,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 32171.75
Dell Vostro 3530 N3404pvnb3530u İ5-1334U 16Gb 512Ssd 15.6" Fullhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Lowell Teknoloji
32.832,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 32832.00
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: lowellteknoloji
33.011,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
8 33011.86
Dell Vostro 3530 I5-1334U 16GB 512GB 15.6" Freedos N3404PVNB3530U K1
Satıcı: Kuantum
33.078,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
9 33078.60
Dell Vostro 3530 i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3404PVNB3530U Satıcı: LowellTeknoloji
33.363,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
10 33363.05
Dell Vostro 3530 I5-1334U 16Gb 1Tb 15.6" Freedos N3404pvnb3530u K2
Satıcı: Elimar
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 37999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK