Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U04 i5-1334U 32GB 1TBSSD 15.6 FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT005 Satıcı: ALİŞVERİSDÜNYASI-CENTER
44.536,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 44546.94
Dell Vostro 3530 N3404pvnb3530u04 İ5-1334U 32Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt005
Satıcı: Teknoraks
45.268,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 45268.40
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U04 I5-1334U 32GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT005 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: TekDesa | 2 yorum
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 45999.00
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U04 i5-1334U 32 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
47.187,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 47187.06
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U04 i5-1334U 32GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT005 Satıcı: Teknoraks
48.288,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 48288.56
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U04 I5-1334U 32GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT005 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks | 2 yorum
50.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
6 50799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK