Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Nb Vostro N3409PVNB3530_U I5-1334U 8gb 512SSD O/b 15.6 Ubuntu
Satıcı: Gül Ofis Market
26.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 26950.00
Dell Vostro N3409PVNB3530_U i5-1334U 8 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" Full HD Notebook Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
29.444,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 29444.00
Dell Vostro 3530 i5-1334U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu N3409PVNB3530-UBU Satıcı: Zitek Bilişim
29.596,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 29606.5
Dell Vostro 3530 I5-1334U 8gb 512GB SSD 15.6 Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530-UBU
Satıcı: TekDesa | 4 yorum
30.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 30299.00
Nb Vostro N3409pvnb3530_u I5-1334U 8Gb 512Ssd O/B 15.6 Ubuntu
Satıcı: Alışverişdünyası Center
34.379,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
5 34379.10
Dell Vostro 3530 I5-1334U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409pvnb3530-Ubu
Satıcı: TEKDESA
63.030,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 63030.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK