Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 I5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 001 - 512 GB - 16 GB Satıcı: SZRTEKNOLOJİ
28.379,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 28379.04
Dell Vostro 3530 I5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 001 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: TekDesa | 36 yorum
31.662,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 31662.02
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U001 i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zitekbilisim
31.662,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 31662.02
Dell Vostro 3530 i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 001 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
31.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 31997.00
Dell Vostro 3530 i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 001 Satıcı: Zitek Bilişim
32.171,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 32171.75
Dell Vostro 3530 I5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 001 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Zitek Bilişim | 36 yorum
32.374,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 32374.94
Dell Vostro 3530 i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 001 Satıcı: KUANTUMSANAL
32.533,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 32533.10
Dell Vostro 3530 i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 001 Satıcı: LowellTeknoloji
34.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
8 34749
Dell Vostro 3530 i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 001 Satıcı: Lowell Teknoloji
35.132,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
9 35132.43
Vostro 3530 I5-1334U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409pvnb3530u 001
Satıcı: Alışverişdünyası Center
36.766,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
10 36766.60
Dell Vostro 3530 I5-1334U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409pvnb3530u 001
Satıcı: TEKDESA
63.030,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
11 63030.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK