Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 i5-1334U 24GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 002 Satıcı: ALİSVERİSDUNYASİ-CENTER
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 31999.00
Dell Vostro 3530 I5-1334U 24GB 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 002 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: TekDesa | 36 yorum
34.733,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 34733.94
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U002 i5-1334U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zitekbilisim
34.733,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 34733.94
Dell Vostro 3530 i5-1334U 24GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 002 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
35.103,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 35103.00
Dell Vostro 3530 i5-1334U 24GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 002 Satıcı: Zitek Bilişim
35.295,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 35295.35
Dell Vostro 3530 I5-1334U 24GB 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 002 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Zitek Bilişim | 36 yorum
35.518,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 35518.27
Dell Vostro 3530 i5-1334U 24GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 002 Satıcı: Zitek Bilişim
37.153,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
7 37163
Vostro 3530 I5-1334U 24Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409pvnb3530u 002
Satıcı: Alışverişdünyası Center
42.496,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
8 42496.60
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK