Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 I5-1334U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 003 - 512 GB - 32 GB Satıcı: SZRTEKNOLOJİ
32.130,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 32130.00
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U003 i5-1334U 32 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: NOTEBOOKWORLD
32.430,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 32430.00
Dell Vostro 3530 I5-1334U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 003 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: TekDesa | 36 yorum
36.398,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 36398.00
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U003 i5-1334U 32 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zitekbilisim
40.882,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 40882.48
Dell Vostro 3530 i5-1334U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 003 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
41.313,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 41313.00
Dell Vostro 3530 i5-1334U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 003 Satıcı: Zitek Bilişim
41.544,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 41544.45
Dell Vostro 3530 I5-1334U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 003 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Zitek Bilişim | 36 yorum
43.731,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 43731.00
Vostro 3530 I5-1334U 32Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409pvnb3530u 003
Satıcı: Alışverişdünyası Center
49.277,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
8 49277.10
Dell Vostro 3530 I5-1334U 32Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409pvnb3530u 003
Satıcı: TEKDESA
63.030,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
9 63030.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK