Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 I5-1334U 24GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 005 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: TekDesa | 36 yorum
37.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 37399.00
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U005 i5-1334U 24 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zitekbilisim
39.346,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 39346.52
Dell Vostro 3530 i5-1334U 24GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 005 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
39.761,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 39761.00
Dell Vostro 3530 i5-1334U 24GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 005 Satıcı: Zitek Bilişim
39.981,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 39981.70
Dell Vostro 3530 i5-1334U 24GB 1TB SSD 15.6 FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 005 Satıcı: Zitek Bilişim
42.086,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
5 42096
Dell Vostro 3530 I5-1334U 24GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 005 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Zitek Bilişim | 36 yorum
42.086,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 42086.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK