Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 I5-1334U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 006 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: TekDesa | 36 yorum
42.063,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 42063.04
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U006 i5-1334U 32 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zitekbilisim
45.492,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 45492.24
Dell Vostro 3530 i5-1334U 32GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 006 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
45.971,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 45971.00
Dell Vostro 3530 i5-1334U 32GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 006 Satıcı: Zitek Bilişim
46.230,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 46230.80
Dell Vostro 3530 I5-1334U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 006 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Zitek Bilişim | 36 yorum
46.522,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 46522.78
Dell Vostro 3530 i5-1334U 32GB 1TB SSD 15.6 FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 006 Satıcı: Zitek Bilişim
48.664,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 48674
Vostro 3530 I5-1334U 32Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar N3409pvnb3530u 006
Satıcı: Alışverişdünyası Center
54.052,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
7 54052.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK