Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U08 i5-1334U 16GB 512SSD 15.6\" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT009 Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 31999.00
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U08 i5-1334U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT009 Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 31999.00
Dell Vostro 3530 N3404pvnb3530u08 İ5-1334U 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt009
Satıcı: Teknoraks
32.839,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 32839.70
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U08 I5-1334U 16GB 512SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT009 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks | 6 yorum
33.267,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 33267.84
Dell Vostro 3530 I5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 009 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: TekDesa | 7 yorum
33.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 33599.00
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U08 i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ETDBilgisayar
33.839,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 33839.06
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U009 i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ETDBilgisayar
33.839,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 33839.06
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U08 i5-1334U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT009 Satıcı: Teknoraks
35.058,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 35058.56
Dell Vostro 3530 I5-1334U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N3409pvnb3530u 009
Satıcı: TEKDESA
63.030,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
9 63030.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK