Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U Laptop Fiyatları

Dell Vostro 3530 I5-1334U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Avcı Teknoloji | 36 yorum

25.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 25250.00
Dell Vostro 3530 15,6' i5-1334U 8GB 512GB.SSD Fdos (Model:N3409PVNB3530U)

Satıcı: ALİSVERİSDUNYASİ-CENTER

26.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 26099.00
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U i5-1334U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: szrteknoloji | 30 yorum

26.178,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 26178.06
Dell Vostro 3530 I5-1334U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U - 512 GB - 8 GB

Satıcı: SZRTEKNOLOJİ

26.307,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 26307.22
Dell Vostro 3530 N3409pvnb3530u I5-1334U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Freedos Notebook

Satıcı: onlinealisverisyap

26.805,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 26805.80
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U i5-1334U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: NOTEBOOKWORLD

27.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 27072.00
Dell Vostro 3530 15,6' i5-1334U 8GB 512GB.SSD Fdos (Model:N3409PVNB3530U)

Satıcı: SZRTEKNOLOJİ

27.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 27299.00
Dell Vostro 3530 I5-1334U 8gb 512GB SSD 15.6'' Ubuntu N3409PVNB3530U

Satıcı: VTECH BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

27.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 27500.00
Dell Vostro 3530 i5-1334U 8GB 512GB 15.6" FreeDOS N3409PVNB3530U K1

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

28.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 28269.00
DELL VOSTRO 3530 i5-1334U 8GB 512GB SSD 15.6" UBUNTU N3409PVNB3530U

Satıcı: Zitek Bilişim

28.421,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 28421.15
Dell Vostro 15 3530 N3409PVNB3530U i5-1334U 8GB 512SSD 15.6" FullHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Zitek Bilişim

28.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 28798.00
Dell Vostro I5-1334U 8Gb Ram 512Gb Ssd Iris Xe Graphics 15.6" Full Hd Wın11 Pro N3409pvnb3530u + Elektropasaj Çanta

Satıcı: ElektroPasaj

28.878,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

12 28878.10
DELL N3409PVNB3530U Vostro 3530 i5-1334U 8gb 512GB SSD 15.6" Ubuntu

Satıcı: KUANTUMSANAL

29.520,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 29520.78
Dell Vostro 3530 I5-1334U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Ubuntu Laptop N3409Pvnb3530U Dizüstü Bilgisayar Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

30.319,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 30319.60
Dell Vostro 3530 I5-1334U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Ubuntu Laptop N3409Pvnb3530U Dizüstü Bilgisayar Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

30.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 30349.00
Dell Vostro i5-1334U 8GB 512GB 15.6" F.Dos-N3409PVNB3530U

Satıcı: okurbilisim

31.273,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

16 31283
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U i5-1334U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu Notebook

Satıcı: SMALLMAN

31.890,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

17 31900
Dell Vostro 3530 i5-1334U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD W11P Taşınabilir Bilgisayar N3409PVNB3530U 008

Satıcı: Zitek Bilişim

32.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

18 32550
DELL 15.6" VOSTO 3530 N3409PVNB3530U CORE i5 1334U-8GB RAM-512GB NVME-FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

33.587,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

19 33597.97

Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1334U
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery USB 3.2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri FHD RGB 30FPS 1080p
• Pil Gücü 54.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.