Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
90.159,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 90169 Dell Nb XPS15 9530 XPS159530RPL2600W I7-13700H 16G 1tb SSD 15.6 Geforce Rtx 4050 6gvga Fhd+ WIN11 ProSatıcı: metaverse bilişim
92.352,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 92362 DELL NB XPS15 9530 XPS159530RPL2600W i7-13700H 16G 1TB SSD 15.6 GEFORCE RTX 4050 6GVGA FHD+ WIN11 PROSatıcı: UZMANLARPC
95.164,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 95164.41 Dell Xps 15 9530 Intel I7-13700H 16Gb Ddr5 Ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx4050 15.6 Fhd+ Windows 11 Pro Xps159530rpl2600w01+Weblegelsıncanta 95.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 95999.98 Dell Xps 15 9530 İntel I7-13700H 16GB DDR5 Ram 512Gb SSD 6gb RTX4050 15.6 Fhd+ Windows 11 Pro XPS159530RPL2600W01+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
95.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 95999.99 Dell Nb Xps15 9530 Xps159530rpl2600w İ7-13700H 16G 1Tb Ssd 15.6 Geforce Rtx 4050 6Gvga Fhd+ Wın11 ProSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
97.237,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 97237.31 Dell XPS15 9530 XPS159530RPL2600W i7-13700H 16 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6″ W11P FHD+ Dizüstü BilgisayarSatıcı: zentra
97.871,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 97871.69 Dell Xps 15 9530 Intel I7-13700H 16GB Ddr5 Ram 512GB SSD 6gb RTX4050 15.6 Fhd+ Windows 11 Pro XPS159530RPL2600W01+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
97.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 98009.98 Dell Xps 15 9530 Intel I7-13700H 16GB 512GBSSD 6GB RTX4050 15.6 Fhd+ W11P XPS159530RPL2600W01+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
99.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 99999.98 Dell XPS15 9530 XPS159530RPL2600W i7-13700H 16 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6″ W11P FHD+ Dizüstü BilgisayarSatıcı: Fer-YakBilgisayar
100.914,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
10 100914.10 Dell Xps 15 9530 Intel I7-13700H 96GB 1TBSSD 6GB RTX4050 15.6 Fhd+ W11PRO XPS159530RPL2600W11+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
113.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 113999.98