Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Gaya Elektronik
114.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 115009 Dell XPS 15 9530 i9-13900H 64GB 1TB SSD 8GB RTX4070 15.6 3.5K OLED Touch Windows 11 Pro XPS95301600WP-64Satıcı: Ebrar Bilgisayar
123.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 123259.00 Dell XPS 15 9530 i9-13900H 64GB 1TB SSD 8GB RTX4070 15.6 OLED Touch Windows 11 ProSatıcı: Ebrar Bilgisayar
127.069,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 127069.00 Dell XPS 15 9530 XPS95301600WP-64 i9-13900H 64 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 W11P Oled Dizüstü BilgisayarSatıcı: EbrarBilgisayar
130.009,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 130009.00 Dell Xps 15 9530 I9-13900H 64GB 1tb SSD 8gb RTX4070 15.6 3.5k OLED Touch Windows 11 Pro XPS95301600WP-64Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum
130.639,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 130649 Dell XPS 15 9530 Xps95301600Wp-64 Intel Core i9-13900H 15.6" 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB Rtx4070 W11 Pro NotebookSatıcı: Ebrar Bilgisayar
130.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 130639.00 Dell XPS 15 9530 i9-13900H 64GB 1TB SSD 8GB RTX4070 15.6 3.5K OLED Touch Windows 11 Pro XPS9530160Satıcı: Ebrar Bilgisayar
130.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 130649