Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Üncom Bilgisayar
111.027,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 111027.00 Dell XPS 15 9530 i9-13900H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4070 15.6 3.5K OLED Touch Windows 11 Pro XPS95301600WPSatıcı: Ebrar Bilgisayar
114.843,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 114843.84 Dell Xps 15 9530 I9-13900H 32GB 1tb SSD 8gb RTX4070 15.6 3.5k OLED Touch Windows 11 Pro XPS95301600WPSatıcı: Ebrar Bilgisayar
116.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 117009 Dell XPS 15 9530 i9-13900H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4070 15.6 OLED Touch Windows 11 ProSatıcı: Ebrar Bilgisayar
118.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 118519.00 Dell XPS 15 9530 Xps95301600Wp Intel Core i9 13900H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 Touch W11Pro NotebookSatıcı: Ebrar Bilgisayar
121.839,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 121839.00 Dell XPS 15 9530 XPS95301600WP i9-13900H 32 GB 1 TB SSD RTX4070 15.6" NotebookSatıcı: Ebrar Bilgisayar
121.839,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 121849 Dell XPS 15 9530 XPS95301600WP i9-13900H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 15.6"W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: EbrarBilgisayar
122.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 122559.00 Dell XPS 15 9530 XPS95301600WP i9-13900H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 15.6"W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: yeniyeni
124.446,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 124446.90 Dell XPS 15 9530 XPS95301600WP i9-13900H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 15.6"W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknostok
126.373,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 126373.23 Dell Nb Xps Xps95301600wp I9 13. Nesıl Islemcı -13900H 32Gb 1Tb Ssd 8 Gb Rtx 4070 Touch 15.6 Wın11proSatıcı: NTEY Ticaret
127.872,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 127872.00 Dell XPS 15 9530 i9-13900H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4070 15.6 3.5K OLED Touch Windows 11 Pro XPS95301600WPSatıcı: KUANTUM
129.710,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
11 129710.75 DELL NB XPS 15 9530 XPS95301600WP i9-13900H 32G 1TB SSD 15.6 TOUCH OLED GEFORCE RTX 4070 8GVGA WIN11 PROSatıcı: Core Bilgisayar
147.839,27 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
12 147849.27