Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
89.365,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 89365.44 Dell Xps 15 9530 I7-13700H 32GB 1tb SSD 6gb RTX4050 15.6 Fhd+ Windows 10 Pro XPS95302600WP-32Satıcı: VSTech | 1 yorum
91.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 91010 Dell XPS 15 9530 XPS95302600WP-32 i7-13700H 32 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: EbrarBilgisayar
93.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 93539.00 Dell XPS 15 9530 Xps95302600Wp-32 i7 13700H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Fhd+ Windows 10 Pro LaptopSatıcı: Ebrar Bilgisayar
94.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 94819.00 Dell XPS 15 9530 i7-13700H 32GB 1TB SSD 6GB RTX4050 15.6 FHD+ Windows 10 Pro XPS95302600WP-32Satıcı: Ebrar Bilgisayar
94.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 94829