Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
87.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 sn önceki fiyat
1 87229.00 Dell XPS 15 9530 Xps95302600Wp Intel Core i7 13700H 15.6" 16 GB RAM 1TB SSD 6 GB Rtx4050 W10Pro LaptopSatıcı: Ebrar Bilgisayar
90.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 90529.00 Dell XPS 15 9530 i7-13700H 16GB 1TB SSD 6GB RTX4050 15.6 FHD+ Windows 10 Pro XPS95302600WPSatıcı: Ebrar Bilgisayar
90.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 90539 Dell XPS 15 9530 XPS95302600WP i7-13700H 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: EbrarBilgisayar
90.669,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 90669.00 Dell XPS 15 9530 XPS95302600WP i7-13700H 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: yeniyeni
91.981,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 91981.90