Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Tekramarket
18.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 18749.00 Dell Inspiron 3520 I35201013U i7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" 120 Hz Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Tekramarket | 3 yorum
19.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 19099.00 Dell Inspiron 3520 I35201013U i7-1255U 8G 512G 15.6 FHD UbuntuSatıcı: Tekramarket
19.679,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 19679.04 Dell Inspiron 3520 Intel Core I7-1255u 8gb 512gb Ssd 15.6" Fhd 120 Hz Ubuntu I35201013uSatıcı: Tekramarket
19.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 19899.00 Dell Inspiron 3520 I35201013U i7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" 120 Hz Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: exbilisim
19.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 19949.00 Dell Inspiron 3520 I35201013U i7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" 120 Hz Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.447,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 20447.29 Dell Inspiron 3520 Intel Core İ7-1255U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos I35201013u Bt7Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.773,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
7 20773.41 Dell Inspiron 3520 Intel Core İ7-1255U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu I35201013uSatıcı: BT TEKNOLOJİ
20.773,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
8 20773.41 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Ubuntu I35201013USatıcı: BT Teknoloji
20.788,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 20788.24 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Freedos I35201013U BT7Satıcı: BT Teknoloji
20.788,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
10 20788.24 DELL INSPIRON 15 3520 I35201013U I7-1255U 8GB 512GB SSD O/B VGA 15.6" FHD FREEDOS NOTEBOOKSatıcı: BT TEKNOLOJİ
21.159,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 21159.99 Dell Inspiron 3520 Intel Core I7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Freedos I35201013U Bt7Satıcı: BT Teknoloji
21.459,65 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
12 21469.65 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home I35201013U BT35Satıcı: BT Teknoloji
22.008,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 22008.13 Dell Inspiron 3520 Intel Core I7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home I35201013U BT35Satıcı: BT Teknoloji
22.719,10 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
14 22729.1 Dell Inspiron 3520 I7-1255u 8gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar I35201013uSatıcı: PER4MANCE
23.257,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
15 23267.69 Dell Inspiron 3520 I7-1255u 8gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar I35201013uSatıcı: ALTUN ELEKTRONİK
24.634,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
16 24634.00 Dell Inspiron 3520 I7-1255u 8gb 512gb Ssd 15.6" Fhd W11home Taşınabilir Bilgisayar I35201013uSatıcı: PER4MANCE
26.321,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
17 26331.35 Dell Inspiron 3520 I7-1255u 8gb 512gb Ssd 15.6" Fhd W11 Pro Taşınabilir Bilgisayar I35201013uSatıcı: PER4MANCE
28.282,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
18 28292.14