Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Erazer Beast 18 X1 MD62746 i9-275HX 32 GB 2 TB SSD RTX5070Ti 18" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
114.302,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 114302.50
Erazer Beast 18 X1 MD62746 Intel Ultra 9 275HX 32GB Ram 2tb SSD RTX5070TI 18" 240Hz Qhd+ IPS W11H Oyuncu Laptop - 2 TB - 32 GB
Satıcı: GarajOnline | 1 yorum
127.776,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 127776.66
ERAZER Beast 18 X1 MD62746 Intel Ultra 9 275HX 32GB RAM 2TB SSD RTX5070Ti 18" 240Hz QHD+ IPS W11H Oyuncu Laptop Satıcı: Garaj Online
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 135009
Erazer Beast 18 X1 MD62746 Intel Ultra 9 275HX 32GB Ram 2tb SSD RTX5070TI 18" 240Hz Qhd+ IPS W11H Oyuncu Laptop - 2 TB - 32 GB
Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 1 yorum
142.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 142499.05
Erazer Beast 18 X1 MD62746 i9-275HX 32 GB 2 TB SSD RTX5070Ti 18" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GarajOnline
142.583,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 142583.72
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK