4.9 (1 oy) / 3 yorum
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Erazer Defender 17 P1 MD600008 Laptop Fiyatları

Erazer Defender 17 P1 MD600008 Intel Core 7 240H 32GB 2TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" 144Hz FHD IPS Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 32 GB

Satıcı: GarajOnline | 24 yorum

77.012,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 77012.60
Erazer Defender 17 P1 MD600008 Intel Core 7 240H 32GB 2TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" 144Hz FHD IPS Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 32 GB

Satıcı: QUEENCK | 24 yorum

77.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 77499.00
Erazer Defender 17 P1 Intel Core 7 240H 32GB RAM 2TB SSD RTX5060 17.3" 144Hz FHD Oyuncu Laptop

Satıcı: Garaj Online Elektronik

77.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 77499.00
Erazer Defender 17 P1 MD600008 Core 7-240H 32 GB 2 TB SSD RTX5060 17.3" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GarajOnline

77.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 77499.00
Erazer Defender 17 P1 MD600008 Core 7-240H 32 GB 2 TB SSD RTX5060 17.3" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

79.895,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 79895.11
Erazer Defender 17 P1 Intel Core 7 240H 32GB RAM 2TB SSD RTX5060 17.3" 144Hz FHD Oyuncu Laptop

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

79.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 79999.00
ERAZER Defender 17 P1 MD600008 Core 7-240H 32GB 2TB SSD 8gb RTX5060 17.3" DOS Notebook

Satıcı: NEHİR BİLGİSAYAR HATAY

83.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 83950.00

Erazer Defender 17 P1 MD600008 Laptop Fiyat Geçmişi

Erazer Defender 17 P1 MD600008 Laptop Temel Özellikleri

Erazer Defender 17 P1 MD600008 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 396.0 mm
• Derinlik 276.0 mm
• Kalınlık 26.8 mm
• Ağırlık 2.71 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum + Plastik

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 2 TB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p
• Diğer Özellikler Sound Blaster Ses 2 Adet Hoparlör
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Erazer Defender 17 P1 MD600008 Laptop Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Tiko Profil Resmi

1 yorum

Tiko Performansı muhteşem.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 gün önce
uye_177246588831 Profil Resmi

2 yorum

uye_177246588831 2k degil full hd bu model
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177246588831 Mesajınız için teşekkürler, ürün bilgisi güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.