Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Erazer Deputy 15 P1 MD600004 Laptop Fiyatları

Erazer Deputy 15 P1 MD600004 Intel Core I7 13620H 16GB Ram 1tb SSD RTX5060 15.6" 144Hz Fhd IPS Freedos Oyuncu Laptop - 1 TB - 16 GB

Satıcı: GarajOnline | 5 yorum

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 53999.00
Erazer Deputy 15 P1 MD600004 i7-13620H 16 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" FHD IPS Free Dos Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: GarajOnline

57.335,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 57335.90
Erazer Deputy 15 P1 MD600004 i7-13620H 16 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" FHD IPS Free Dos Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: 7Renk

60.899,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 60899.78
Erazer Deputy 15 P1 MD600004 Intel Core I7 13620H 16GB Ram 1tb SSD RTX5060 15.6" 144Hz Fhd IPS Freedos Oyuncu Laptop - 1 TB - 16 GB

Satıcı: 7Renk | 5 yorum

61.369,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 61369.05
ERAZER Deputy 15 P1 MD600004 Intel Core i7 13620H 16GB RAM 1TB SSD RTX5060 15.6 144Hz FHD IPS FreeDOS Oyuncu Laptop

Satıcı: onlinealisverisyap

62.788,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 62798.45
ERAZER Deputy 15 P1 MD600004 Intel Core i7 13620H 16GB RAM 1TB SSD RTX5060 15.6 144Hz FHD IPS FreeDOS Oyuncu Laptop

Satıcı: Garaj Online

63.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 64009
Erazer Deputy 15 P1 Intel Core i7 13620H 16GB RAM 1TB SSD RTX5060 15.6" 144Hz FHD IPS FreeD

Satıcı: 7Renk

64.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 64599.00
Erazer Deputy 15 P1 Intel Core i7 13620H 16GB RAM 1TB SSD RTX5060 15.6" 144Hz FHD IPS FreeD

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

67.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 67499.00

Erazer Deputy 15 P1 MD600004 Laptop Fiyat Geçmişi

Erazer Deputy 15 P1 MD600004 Laptop Temel Özellikleri

Erazer Deputy 15 P1 MD600004 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 361.0 mm
• Derinlik 247.0 mm
• Kalınlık 24.5 mm
• Ağırlık 2.55 kg
• Renk Koyu Gri
• Gövde Malzemesi Metal & Plastik

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 32 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2 (x2)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Sound Blaster Ses 2 Adet Hoparlör
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Erazer Deputy 15 P1 MD600004 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.