Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Erazer Deputy 15 P1 MD62764 i5 210H 16 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmdbilgisayar
57.280,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 57280.54
Erazer Deputy 15 P1 Md62764 Intel Core 5 210h 16gb 1tb Rtx5060 15.6" 144hz Fhd Ips Freedos Oyuncu Laptop Satıcı: HMD BİLGİSAYAR
58.725,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 58725.00
Erazer Deputy 15 P1 MD62764 Intel Core 5 210H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" 144Hz Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Datasent | 105 yorum
67.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 67000.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Asus TUF Gaming A16 FA608UM-RV131
54.399,00 TL
Erazer Deputy 15 P1 MD600005
80.999,00 TL
Acer Nitro 5 AN515-58-524A
46.800,00 TL
HP Victus Gaming 16-s0023nt (7Z4N1EA)
46.999,06 TL
Acer Nitro V 16 ANV16-71-751Z
49.599,00 TL
Acer Nitro V 15 ANV15-52-52XR
44.525,33 TL
Game Garaj Slayer X5T-5050 C7
51.999,00 TL
Erazer Deputy 15 P1 MD600004
51.999,00 TL
MSI Cyborg 15 B13WFKG-491XTR
51.353,05 TL
Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C
59.999,00 TL
Erazer Defender 17 P1 MD62757
59.219,06 TL
Game Garaj Slayer X5T-5050 C8
50.499,00 TL
2 yorum
1 yorum