Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Erazer Scout 15 E1 MD62765 i5 13420H 16 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmdbilgisayar
51.524,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 51524.52
ERAZER Scout 15 E1 MD62765 Intel Core i5 13420H 16GB RAM 1TB SSD RTX5050 15.6" 144Hz FHD Win11H Oyuncu Laptop Satıcı: Garaj Online
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
2 52009
Erazer Scout 15 E1 Md62765 Intel Core I5 13420h 16gb 1tb Rtx5050 15.6" 144hz Fhd Ips Win11h Oyuncu Laptop Satıcı: Garaj Online Elektronik
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 51999.00
Erazer Scout 15 E1 MD62765 i5 13420H 16 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GarajOnline
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 51999.00
Erazer Scout 15 E1 MD62765 Intel Core I5 13420H 16GB Ram 1tb SSD RTX5050 15.6" 144Hz Fhd IPS Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: GarajOnline | 4 yorum
52.221,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 52221.11
Erazer Scout 15 E1 MD62765 Intel Core I5 13420H 16GB Ram 1tb SSD RTX5050 15.6" 144Hz Fhd IPS Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 4 yorum
52.493,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 52493.54
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK