Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Erazer Scout 17 E1 MD600006-R32 Intel Ultra 5 210H 32GB Ram 1tb SSD RTX5050 17" 144Hz Fhd IPS Freedos Oyuncu Laptop - 1 TB - 32 GB
Satıcı: GarajOnline
55.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 55499.00
Erazer Scout 17 E1 Md600006-r32 Intel Ultra 5 210h 32gb Ram 1tb Ssd Rtx5050 17" 144hz Fhd Ips Freedos Satıcı: Garaj Online Elektronik
55.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 55499.00
Erazer Scout 17 E1 MD600006-R32 i5-210H 32 GB 1 TB SSD RTX5050 17" FHD IPS Free Dos Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı Satıcı: KuantumSanal
55.926,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 55926.58
Erazer Scout 17 E1 MD600006-R32 i5-210H 32 GB 1 TB SSD RTX5050 17" FHD IPS Free Dos Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı Satıcı: GarajOnline
58.928,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 58928.59
Erazer Scout 17 E1 MD600006-R32 Intel Ultra 5 210H 32GB Ram 1tb SSD RTX5050 17" 144Hz Fhd IPS Freedos Oyuncu Laptop - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Avcı Teknoloji
59.280,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 59280.00
ERAZER Scout 17 E1 MD600006-R32 Intel Ultra 5 210H 32GB RAM 1TB SSD RTX5050 17" 144Hz FHD IPS FreeDOS Oyuncu Laptop Satıcı: Garaj Online
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
6 64009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK