Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Game Garaj Slayer R9T-5050 C1 Amd Ryzen 9 7845HX 32GB Ram 1tb SSD RTX5050 16" 180Hz Qhd+ IPS Freedos Gaming Laptop - 1 TB - 32 GB
Satıcı: GarajOnline | 52 yorum
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 74999.00
Game Garaj Slayer R9T-5050 C1 R9-7845HX 32 GB 1 TB RTX5050 16" Free Dos Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı Satıcı: GarajOnline
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 74999.00
Game Garaj Slayer R9T-5050 C1 AMD Ryzen 9 7845HX 32GB RAM 1TB SSD RTX5050 16" 180Hz QHD+ IPS FreeDOS Oyuncu Laptop Satıcı: GarajOnline
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 74999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
GameRaider FLUX GR16
66.299,00 TL
Lenovo ThinkBook 16 G6 ABP 21KK000WTR17
56.999,06 TL
Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV055
59.644,02 TL
Lenovo Ideapad 1 82R400KUTX ATL35
27.499,00 TL
Acer Nitro V 15 ANV15-51-79XA
54.999,00 TL
Game Garaj Slayer5 7XL-5060 C2
90.249,05 TL
Game Garaj Slayer X7T-5070 C7
69.499,00 TL
MSI Cyborg 15 B13WFKG-495XTR
65.899,00 TL
Erazer Defender 17 P1 MD600008
76.474,05 TL
HP Victus Gaming 16-r0065nt (8B5Y3EA)
Asus ROG Strix G16 G614JU-N3110W
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS007WTR12
1 yorum
10 yorum
3 yorum