Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Game Garaj Slayer R9T-5060 C2 Amd Ryzen 9 8945HX 32GB Ram 2tb SSD RTX5060 16" 300Hz Qhd+ Freedos Gaming Laptop - 2 TB - 32 GB
Satıcı: GarajOnline | 198 yorum
86.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 86499.00
Game Garaj Slayer R9t-5060 C2 Amd Ryzen 9 8945hx 32gb Ram 2tb Ssd Rtx5060 16" 300hz Qhd Freedos Gaming Laptop Satıcı: Garaj Online Elektronik
86.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 86499.00
Game Garaj Slayer R9T-5060-C2 R9-8945HX 32 GB 2 TB SSD RTX5060 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GarajOnline
86.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 86499.00
Game Garaj Slayer R9T-5060 C2 AMD Ryzen 9 8945HX 32GB RAM 2TB SSD RTX5060 16" 300Hz QHD+ FreeDOS Gaming Laptop Satıcı: GarajOnline
86.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 86499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK