Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Game Garaj Slayer R9T-5060 C7 AMD Ryzen 9 8945HX 16GB 1TB SSD RTX 5060 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: GarajOnline | 19 yorum
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 73999.00
Game Garaj AMD Ryzen 9 8945HX 16GB RAM 1TB SSD RTX5060 16" 300Hz QHD+ FreeDOS Gam Satıcı: Garaj Online Elektronik
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
2 73999.00
Game Garaj Slayer R9T-5060-C7 R9-8945HX 16 GB 1 TB SSD RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GarajOnline
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 73999.00
Game Garaj Slayer R9T-5060 C7 AMD Ryzen 9 8945HX 16GB RAM 1TB SSD RTX5060 16" 300Hz QHD+ FreeDOS Gaming Laptop Satıcı: GarajOnline
73.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 73999.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Asus TUF Gaming F16 FX608JMA74-RV075A74
66.969,31 TL
Game Garaj Slayer X7T-5070 C7
69.499,00 TL
Casper Excalibur G915.1362-DF60X-C
64.599,00 TL
GameRaider FLUX GR16
66.299,00 TL
Game Garaj Slayer X7T-5060 C2
70.999,00 TL
Lenovo Legion 5 Pro 82RF00N1TX
46.999,00 TL
Game Garaj Slayer X5T-5050 C8
50.499,00 TL
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR
70.499,06 TL
GameRaider FLUX GR16
69.299,00 TL