Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Game Garaj Slayer R9T3D-5070TI C1 Amd Ryzen 9 9955HX3D 32GB Ram 1tb SSD RTX5070TI 16" Qhd IPS 300Hz Freedos Gaming Laptop - 1 TB - 32 GB
Satıcı: GarajOnline | 121 yorum
114.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 114999.00
Game Garaj Slayer R9T3D-5070Ti C1 AMD Ryzen 9 9955HX3D 32GB RAM 1TB SSD RTX5070Ti 16" QHD IPS 300Hz FreeDOS Satıcı: Garaj Online Elektronik
117.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 117999.00
Game Garaj Slayer R9T3D-5070TIC1 R9-9955HX3D 32 GB 1 TB SSD RTX5070TI 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GarajOnline
117.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 117999.00
Game Garaj Slayer R9T3D-5070Ti C1 AMD Ryzen 9 9955HX3D 32GB RAM 1TB SSD RTX5070Ti 16" QHD IPS 300Hz FreeDOS Gaming Laptop Satıcı: GarajOnline
117.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 117999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK15 yorum