Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Game Garaj Slayer X7T-5060 C3 Intel Core I7 14650HX 32GB Ram 2tb SSD RTX5060 16" Qhd+ 180Hz IPS Freedos Gaming Laptop - 2 TB - 32 GB
Satıcı: GarajOnline | 235 yorum
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 80999.00
Game Garaj Slayer X7T-5060-C3 i7-14650HX 32 GB 2 TB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GarajOnline
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 80999.00
Game Garaj Slayer X7T-5060 C3 Intel Core i7 14650HX 32GB RAM 2TB SSD RTX5060 16" QHD+ 180Hz IPS FreeDOS Oyuncu Laptop Satıcı: GarajOnline
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
3 80999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Game Garaj Slayer R9T-5060 C1
82.499,00 TL
Casper Excalibur G870.1362-DX70X-C
73.699,00 TL
Casper Excalibur G870.1362-EN50X-C
115.243,06 TL
Game Garaj Slayer R9T-5060 C2
86.499,00 TL
Game Garaj Slayer5 7-5060
86.924,05 TL
MSI Katana 15 HX B14WFK-450XTR
85.176,00 TL