Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GarajOnline
46.121,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 46121.06 Game Garaj Slayer2 D5 7XL-3060 C4 Intel Core i7-12700H 64GB 1TB SSD 6GB RTX3060 17.3" FullHD FreeDos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: GarajOnline
49.853,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 49853.25 Game Garaj Slayer2 D5 7Xl-3060 C4 İ7-12700H 64Gb 1Tb Ssd Rtx3060 6Gb 17.3" Ips 144Hz Free DosSatıcı: Garaj Onlıne
50.346,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 50346.38 Game Garaj Slayer2 D5 7xl-3060 C4 I7-12700h 64gb 1tb Ssd Rtx3060 6gb 17.3" Ips 144hz Free DosSatıcı: Garaj Online Elektronik
51.650,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 51650.66 Game Garaj Slayer2 D5 7XL-3060 C4 İntel Core i7-12700H 64GB 1TB SSD RTX3060 6GB 17.3" IPS 144Hz Free Dos Taşınabilir Bilgisayar + ÇantaSatıcı: GarajOnline | 1 yorum
52.320,57 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 52330.57