Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Game Garaj Slayer5 7-5070 -C6 Intel Ultra 7 255hx 32 GB 1 TB SSD RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Techburada
80.839,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 80839.06
Game Garaj Slayer5 7-5070 C6 Ultra 7-255HX 32GB Ram 1tb SSD RTX5070 8gb 115W 16" 2k Qhd+ 240Hz IPS Freedos Gaming Laptop - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Techburada | 7 yorum
81.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 81999.00
Game Garaj Slayer5 7-5070 C6 ULTRA 7-255HX 32GB Ram 1TB SSD RTX5070 8GB 115W 16" 2K QHD+ 240Hz IPS Freedos Gaming Laptop Satıcı: TECHBURADA
85.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 85599.00
Game Garaj Slayer5 7-5070 C1 Intel Ultra 7 255HX 32GB RAM 1TB SSD RTX5070 16" 240Hz QHD+ FreeDOS Gaming Laptop Satıcı: Garaj Online
95.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 95709
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK