Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Game Garaj Slayer5 7XL-5060 C2 Intel Ultra 7 255HX 32GB RAM 1TB SSD RTX5060 17" 240Hz QHD+IPS FreeDOS Satıcı: Garaj Online Elektronik
90.249,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 90249.05
Game Garaj Slayer5 7XL-5060 C2 Intel Ultra 7 255HX 32GB RAM 1TB SSD RTX5060 17" 240Hz QHD+IPS FreeDOS Gaming Laptop Satıcı: Garaj Online
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 95009
Game Garaj Slayer5 7XL-5060 C2 Intel Ultra 7 255HX 32GB Ram 1tb SSD RTX5060 17" 240Hz Qhd+Ips Freedos Gaming Laptop - 1 TB - 32 GB
Satıcı: GarajOnline | 5 yorum
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 94999.00
Game Garaj Slayer5 7XL-5060 C2 U7-255HX 32 GB 1 TB RTX5060 17" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GarajOnline
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 94999.00
Game Garaj Slayer5 7XL-5060 C2 Intel Ultra 7 255HX 32GB RAM 1TB SSD RTX5060 17" 240Hz QHD+IPS FreeDOS Gaming Laptop Satıcı: GarajOnline
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 94999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK7 yorum