Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gıgabyte Aero X16 1VH93TRC94AH 16" 165Hz Qhd Amd Ryzen Aı 7 350 Rtx 5060 8g Gddr7 16GB Ddr5 1tb SSD WIN11 Home Gaming Notebook - 1 TB - 16 GB
Satıcı: TEBİLON | 1 yorum
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 63999.00
Gıgabyte Aero X16 1VH93TRC94AH Ryzen AI 7 350 16 GB 1 TB SSD RTX5060 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TEBİLON
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 63999.00
Gigabyte Aero X16 1VH93TRC94AH Ryzen AI 7 350 16 GB 1 TB SSD RTX5060 16" WQXGA Gaming Laptop Satıcı: Tebilon
69.238,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 69238.06
Gıgabyte Aero X16 1Vh93trc94ah 16" 165Hz Qhd Amd Ryzen Aı 7 350 Rtx 5060 8G Gddr7 16Gb Ddr5 1Tb Ssd Win11 Home Gaming Notebook
Satıcı: TEBİLON
69.746,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 69746.10
Gigabyte AERO X16 1VH93TRC94AH 16" 165Hz QHD AMD Ryzen AI 7 350 RTX 5060 8G GDDR7 16GB DDR5 1TB Ssd Satıcı: TEBİLON
70.651,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 70651.08
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK