Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
37.586,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 37586.55 Gigabyte Aorus 5 SE4 i7 12700H 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD 8 GB RTX 3070 130W FHD 144 Hz Windows 11 Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Ebrar Bilgisayar
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 40499.00 Gıgabyte Aorus 5 Se4 I7-12700H 16GB Ddr4 Rtx 3070 Gddr6 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd 144Hz W11H NotebookSatıcı: Ebrar Bilgisayar | 6 yorum
41.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 41609 Gigabyte Aorus 5 Se4 I7-12700h 16gb Ddr4 Rtx 3070 Gddr6 8gb 512gb Ssd 15.6" Fhd 144hz W11h NotebookSatıcı: Ebrar Bilgisayar
46.769,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 46769.00 Gigabyte Aorus 5 SE4 i7-12700H 16GB 512GB SSD 8GB RTX3070 130W 15.6 FHD 144Hz Windows 11Satıcı: Ebrar Bilgisayar
48.909,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 48919