Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
33.570,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 33570.24 Gigabyte G5 KF-E3EE313SD01 I5-12500H 24GB 512GB SSD 8gb RTX4060 75W 15.6 Fhd 144Hz Freedos Gaming NotebookSatıcı: Ebrar Bilgisayar
33.759,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 33769 Gigabyte G5 KF-E3EE313SD01 i5-12500H 24GB 512GB SSD 8GB RTX4060 75W 15.6 FHD 144Hz FreeDOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
35.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
3 35609.00 Gigabyte G5 KF-E3EE313SD01 i5-12500H 24GB 512GB SSD 8GB RTX4060 75W 15.6 FHD 144Hz FreeDOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
35.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
4 35619 Gigabyte G5 KF-E3EE313SD01 i5-12500H 24GB 512GB SSD 8GB RTX4060 75W 15.6 FHD 144Hz FreeDOSSatıcı: EbrarBilgisayar
35.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
5 35869.00