Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
34.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 sn önceki fiyat
1 34039.00 Gigabyte G5 KF-E3EE313SD03 I5-12500H 40GB 512GB SSD 8gb RTX4060 75W 15.6 Fhd 144Hz Freedos Gaming NotebookSatıcı: Ebrar Bilgisayar
34.569,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 34579 Gigabyte G5 KF-E3EE313SD03 I5-12500H 32GB 512SSD RTX4060 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Ebrar Bilgisayar
34.579,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 34589 Gigabyte G5 KF-E3EE313SD03 i5-12500H 40GB 512GB SSD 8GB RTX4060 75W 15.6 FHD 144Hz FreeDOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
35.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 35609.00 Gigabyte G5 KF-E3EE313SD03 i5-12500H 40GB 512GB SSD 8GB RTX4060 75W 15.6 FHD 144Hz FreeDOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
36.469,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 36469.00