Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada
34.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 34199.00 Gigabyte G5 Kf5-H3ee354kd Intel İ7-13620H 16Gb 1Tb Ssd Rtx4060 15,6" Freedos 36.671,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 36671.05 Gigabyte G5 KF5-H3EE354KD Intel i7-13620H 16GB 1TB SSD RTX4060 15,6" 144Hz FHD FreeDos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Techburada | 3 yorum
37.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 37509 Gigabyte -H3EE354KD Intel i7-13620H 16GB 1TB SSD RTX4060 15,6" FreeDosSatıcı: Techburada
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 37999.00 Gigabyte G5 KF5-H3EE354KD-01 i7-13620H 32 GB 1 TB SSD RTX4060 15.5" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Techburada
38.279,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 38279.04 Gigabyte G5 Kf5-H3Ee354Kd Intel Core i7-13620H 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD Rtx4060 FreeDOS NotebookSatıcı: TECHBURADA
38.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 38399.00 Gigabyte G5 KF5-H3EE354KD i7-13620H 16GB 1TB RTX4060 15,6" FreeDosSatıcı: Techburada
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
7 38999.00 Gigabyte G5 KF5-H3EE354KD i7-13620H 16GB 1TB RTX4060 15,6" W11 HomeSatıcı: TECHBURADA
39.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 39199.00 Gigabyte G5 Kf5-H3ee354kd-01 İ7-13620H 32Gb 1Tb Rtx4060 15,6" Freedos 40.109,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 40109.05 Gigabyte G5 KF5-H3EE354KD-02 i7-13620H 64 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Techburada
40.967,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
10 40967.04 Gigabyte G5 KF5-H3EE354KD-01 Intel i7-13620H 32GB 1TB SSD RTX4060 15,6" FreeDosSatıcı: Techburada
41.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
11 41599.00 Gigabyte G5 Kf5-H3Ee354Kd-01 Intel Core i7 13620H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD Rtx4060 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: TECHBURADA
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 41999.00 Gigabyte G5 KF5-H3EE354KD-01 Intel i7-13620H 32GB 1TB SSD RTX4060 15,6" FreeDosSatıcı: TECHBURADA
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
13 42999.00 Gigabyte G5 KF5-H3EE354KD-02 Intel i7-13620H 64GB 1TB SSD RTX4060 15,6" 144Hz FHD FreeDos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Techburada
44.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
14 44609