Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte A16 Intel Core i5-13420H 16GB DDR5 RAM 512GB M.2 SSD RTX4050-6GB 75W 16″ FHD+165Hz Freedos Gaming (Oyuncu) Note Satıcı: incehesap
38.906,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 38906.51
Gigabyte A16 i5-13420H 16GB 512GB SSD 6GB RTX4050 16" FDOS Satıcı: incehesap
39.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 39299.00
Gigabyte A16 i5-13420H 16GB 512GB SSD 6GB RTX4050 16″ FDOS Satıcı: incehesap
39.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 39299.00
Gigabyte A16 i5-13420H 16 GB 512 GB M.2 SSD 6 GB RTX4050 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: incehesap
39.873,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 39873.86
GIGABYTE A16 i5-13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 16″ FreeDOS Gaming Notebook
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
11 dk önce
5 39999.00
Gigabyte A16 Intel Core I5-13420H 16GB Ddr5 Ram 512GB M.2 SSD RTX4050-6GB 75W 16″ FHD+165Hz Freedos Gaming (Oyuncu) Notebook - 16 GB - 512 GB
Satıcı: incehesap | 19 yorum
42.949,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
6 42949.44
Gigabyte A16 Intel Core I5-13420H 16GB Ddr5 Ram 512GB M.2 SSD RTX4050-6GB 75W 16″ FHD+165Hz Freedos Gaming (Oyuncu) Notebook - 16 GB - 512 GB
Satıcı: MAGNUM | 19 yorum
47.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
7 47999.90
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK