Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte Gaming A16-CWH Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Teknoklik | 2 yorum
65.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 65999.00
Gigabyte Gaming A16-CWH i7 13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5070 75Watt Freedos 16" 165Hz FH+ Notebook Satıcı: Teknoklik
65.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
2 65999.00
Gigabyte Gaming A16-CWH Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: GpnTeknoloji | 2 yorum
68.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 68699.00
Gigabyte A16-CWH Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5070 DOS 16" Gaming Notebook Satıcı: Teknoklik
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
4 70009
Gigabyte Gaming A16 CWH Intel Core i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5070 16" 165Hz FHD+ Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoklik
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 69999.00
Gigabyte Gaming A16-CWH i7 13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5070 75Watt Freedos 16" 165Hz FH+ Notebook Satıcı: GpnTeknoloji
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
6 70999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK