Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ekolfırsat
5.485,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 5485.06 Hometech Alfa 620C Intel Celeron N4020 4Gb 128 Gb Ssd Windows 11 14 Grı Bilgisayar Teshır Outlet/2.El FiyatıSatıcı: trendfırsatlar
5.499,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 5499.84 Hometech Alfa 620c Intel Celeron N4020 4 Gb 128 Gb Ssd Windows 11 14.1" Tn Taşınabilir BilgisayarSatıcı: EkoTeknoloji | 38 yorum
6.150,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 6150.00 Hometech Alfa 620C Intel Celeron N4020 4 GB 128 GB SSD Windows 11 14.1\" NotebookSatıcı: ELEKTROMANYA
6.401,52 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 6411.52 Hometech Alfa 620C Intel Celeron N4020 14.1" 4 GB RAM 128 GB SSD TN Windows 11 Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Elektromanya
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 6499.00 Hometech ALFA 620C Intel Celeron N4020 4 GB 128 GB SSD Windows 11 14.1" TN Taşınabilir BilgisayarSatıcı: ELEKTROMANYA
6.595,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 6595.03 Hometech Alfa 620C Celeron N4020 4 GB 128 GB SSD 14.1" W11H HD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Elektromanya
6.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 6799.00 Hometech Alfa 620c Intel Celeron N4020 4 Gb 128 Gb Ssd Windows 11 14.1" Tn Taşınabilir BilgisayarSatıcı: ELEKTROMANYA
6.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 6849.00 Hometech Alfa 620C Celeron N4020-4Gb-128Gb Emmc-14inc-W117 yorum
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 6999.00 Hometech Alfa 620C Intel Celeron N4020 14.1 Inç 4 Gb Ram 128 Gb Ssd Tn W11 Taşınabilir Bilgisayar GriSatıcı: Demsan - Turkcell Mağazası
8.795,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 8795.00 Hometech Alfa 620C Intel Celeron N4020 14.1 Inç 4 Gb Ram 128 Gb Ssd Tn W11 Taşınabilir Bilgisayar GriSatıcı: MT ELFCELL
8.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 8799.00