Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknorya | 71 yorum
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
1 6999.00 Hometech Alfa 640C Celeron N4020C 8 GB 256 GB SSD 14.1" Free Dos HD Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoryaBilişim | 4 yorum
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 6999.00 Hometech Alfa 640C Intel Celeron N4020C 8 GB 256 GB SSD Freedos 14.1" Hd Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya | 49 yorum
7.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 7309 Hometech ALFA 640C Intel Celeron N4020C 8 GB 256 GB SSD Freedos 14.1\" HD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM
7.372,93 TL + Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 7382.93 Hometech Alfa 640C Intel Celeron N4020C 8 GB 256 GB SSD Freedos 14.1" Hd Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 7499.00 Hometech Alfa 640C Intel Celeron N4020C 14.1" 8 GB RAM 256 Gb SSD HD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 7499.00 Hometech Alfa 640C Intel Celeron N4020C 8 GB 256 GB SSD Freedos 14.1" Hd Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 7509 Hometech Alfa 640C Intel Celeron N4020C 8Gb 256Gb Ssd Dos 14.1 İnç Hd Notebook Gümüş/GriSatıcı: Teknorya
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 7499.00 Hometech Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknopa Gsm
9.298,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
9 9298.00