Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ESASHOP | 23 yorum
16.047,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 16047.59 Hp 240 G8 34P71ES Intel Core i5 1035G1 8GB 256GB SSD 14" FHD Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Ahidenal | 15 yorum
19.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 19010 HP 240 G8 34P71ES i5-1035G1 8 GB 256 GB SSD 14" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
21.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 21299.00 HP 240 G8 Intel Core I5-1035g1 8 Gb 256 Gb Ssd 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar 34P71ES-MSatıcı: OKYANUSTEKNOLOJİ
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 21999.00 HP 240 G8 34P71ES i5-1035G1 8GB 256SSD 14" Freedos FullHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
23.570,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 23570.03 HP 240 G8 Intel Core I5-1035g1 8 Gb 256 Gb Ssd 14" Windows 10 Home Dizüstü Bilgisayar 34P71ES-M3Satıcı: OKYANUSTEKNOLOJİ
23.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 23799.00 Hp 240 G8 34P71ES Intel Core i5 1035G1 8 GB 256 GB SSD 14" Full HdFreedos Taşınabilir Bilgisayar - SiyahSatıcı: Ahidenal | 1 yorum
25.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 25010